LaisvalaikisŽiniasklaida

Vidas Bareikis atvirai apie koncertinio turo sėkmes ir nesėkmes

Atlikėjas, kompozitorius, aktorius, režisierius, apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“ –Vidas Bareikis viešėjo „Gero vakaro šou“ laidoje, kur atvirai pasakojo apie didžiausią savo koncertinį turą ir nepabūgo atskleisti, kiek mažiausiai buvo susirinkę žiūrovų į jo koncertą.

Vido Bareikio koncertinis turas prasidėjo vasario mėnesį, iki lapkričio atlikėjas aplankė 99 Lietuvos miestus ir miestelius, iš viso nuvažiavo apie 24 tūkst. km.

„Šiemet užsibrėžiau tikslą sugroti 100 koncertų. Ir jį pavyko įgyvendinti! Gruodį bus paskutinis, 100-asis.”, – džiaugėsi Vidas Bareikis.

Laidos vedėjui Justinui Jankevičiui paklausus, kaip gimė 100-o miestų turo idėja, Vidas šmaikščiai atsakė: „Suvedžiau į googl‘ą „Lietuvos miestai“ ir išmetė, kad yra 103. Tai ir nusprendžiau, kad reikia surengti 100 koncertų skirtinguose miestuose“. Kurie trys miestai liko nuskriausti, atlikėjas neatskleidė.

Kol kiti atlikėjai didžiuojasi, jog renka pilnas sales ir arenas, Vidas neslepia, jog ne visi jo koncertai sulaukė milžiniško populiarumo.

„Viskas prasidėjo Palangoje. Salėje koks 200 vietų, o ten sėdi 7 žmonės… Na ką, pradedu groti ir suprantu, kokia tai absurdiška situacija. Nutraukiau dainą ir pasiūliau žiūrovams eiti kartu su manimi į užkulisius. Ten jaukiai įsitaisėme ir atgrojau jiems pusantros valandos koncertą“, – atvirai pasakoja Vidas.

Daugiau smagių istorijų iš koncertinio turo ir netikėtos muzikinės improvizacijos – šiandien
„Gero vakaro šou“ laidoje 19.30 val. per TV3!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button