Aukštaitijos naujienosBiržai

Biržuose vyko bėgimo varžybos

Spalio 18 d. Biržų tvirtovės kieme vyko tarptautinės bėgimo varžybos nusipelniusio trenerio Povilo Karoblio ir signataro Petro Poškaus taurei laimėti. Priminsime, kad Povilas Karoblis gimė Biržų rajone, Miegonyse. Baigė Papilio mokyklą. 

Varžybas organizavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras, Lengvosios atletikos asociacija. Šio bėgimo tikslas – populiarinti bėgimą, kaip vieną iš sveikatinimo priemonių, sudaryti sąlygas bėgikams ir neįgaliesiems sportininkams rungtyniauti tarpusavyje, skatinti gyventojų fizinį aktyvumą.

Penktadienio rytą į Tvirtovės kiemą rinkosi maži ir vyresni bėgikai, lydimi vaikų darželių ir bendrojo lavinimo mokyklų mokytojų, trenerių. Atvyko ir kitų rajonų jaunieji bėgikai.

Stebėti varžybas, apdovanoti nugalėtojus atvyko P. Karoblio dukra Dalia Karoblytė-Aleksė, Lengvosios atletikos asociacijos prezidentas Danielius Kuprys, vienas iš varžybų sumanytojų buvęs P. Karoblio auklėtinis,  Lengvosios atletikos asociacijos valdybos pirmininkas, viceprezidentas Algirdas Maldūnas.

Varžybų dalyvius pasveikino, sėkmės ir dalyvavimo džiaugsmo palinkėjo rajono Savivaldybės meras Vytas Jareckas.

Varžybos prasidėjo nuo jauniausių bėgikų – gimusių 2013 metais ir jaunesnių – bėgimų. Vaikams bėgti padėjo dviratininkas, vadovavęs bėgikų kolonai. Varžybose dalyvavo aštuonių amžiaus grupių bėgikai, nuo vaikų iki veteranų, daugiau nei septyni šimtai dalyvių. Bėgikai, atsižvelgiant į amžių, bėgo nuo 300 m iki 1000 metrų.

Visi grupių nugalėtojai buvo apdovanoti UAB „Stiklita“ prizais, o visi bėgimo dalyviai gavo atminimo medalius.  Prizai buvo įteikti ir jauniausiam bei vyriausiam varžybų dalyviui.

Bėgikams košę virė jaunieji šauliai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close