Fk-panevezys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ pralaimėjo Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams

Futbolo klubas „Panevėžys“ „TOPsport A lygoje“ patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą šiame sezone. 8-ajame ture „Aukštaitijos“ stadione panevėžiečiai 1:2 (0:0) turėjo pripažinti pirmenybių lyderio Vilniaus „Žalgirio“ pranašumą.

Panevėžiečiai pirmą kartą šiemet rungtyniavo ant natūralios vejos – mačas buvo netikėtai atviras. „Žalgiris“ turėjo puikią progą jau pirmosios atakos metu, tačiau Liviu Antalis ja nepasinaudojo, šeimininkai vertė varžovus grubiai klysti prie savo vartų, visgi, pritrūkdavo sėkmės ir galutinio smūgio atlikti nepavyko.

14-ąją minutę Ernestas Veliulis sukirto kamuolį į virpstą, kiek vėliau puikaus šanso neišnaudojo Noelis Mbo, o Vytautas Černiauskas du sykius gelbėjo komandą nuo grėsmingų „Žalgirio“ žaidėjų smūgių.

Antrasis kėlinys prasidėjo sėkmingai: gerą formą įgaunantis Federico Palaciosas uždirbo baudinį, kurį 50-ąją minutę realizavo E. Veliulis. Legionierius iš Vokietijos turėjo puikų šansą ir juo nepasinaudojo – kamuolys skriejo pro šalį.

59-ąją minutę po perdavimo iš dešiniojo krašto „Žalgiriui“ pavyko rezultatą išlyginti. Atkaklioje kovoje galimybių džiaugtis pergale turėjo abi komandos, visgi, 90-oji minutė buvo įprasminta svečių saugo Jake‘o Larssono įvarčiu iš artimos distancijos.

9-ojo turo rungtynes „Panevėžys“ žais sekmadienį, balandžio 21 dieną. Dvikova su Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 13 val.