AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Kuo pavojingas elektrinis paspirtukas?

Nors elektriniai paspirtukai pastaruoju metu miestų gatvėse eismą kiek apsunkina, visgi, aplinka besirūpinantys specialistai šią transporto priemonę rekomenduoja. Elektrinis paspirtukas – draugiškesnis aplinkai už daugelį kitų transporto rūšių, tačiau kai tokie paspirtukai sugenda, juos reikia tinkamai sutvarkyti, nes viena sudedamųjų dalių yra itin kenksminga.

Kad tokia transporto priemonė iš tiesų nesukeltų neigiamo poveikio aplinkai, o vėliau ir mums patiems, seną ar sugedusį elektrinį paspirtuką reikia sutvarkyti tinkamai. Tai padaryti galima net keliais būdais.

Elektrinių paspirtukų nuomos įmonės įkūrėjas Marius Šuplevičius tikina, kad dar prieš įsigyjant tokį daiktą verta pagalvoti, o gal net ir keletą kartų išmėginti, ar jūsų šeimoje tokia transporto priemonė išties yra reikalinga. Nes, pavyzdžiui, elektrinis paspirtukas, naudojamas tik retkarčiais gali sugesti greičiau, nei tas, su kuriuo važinėjama nuolat.

Daugiau informacijos apie pavojingų atliekų tvarkymą Panevėžio mieste galima rasti savialdybės internetiniame puslapyje, arba www.atliekos.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close