Grožis - Laisvalaikis - 2021-07-13

Vasaros kosmetikos krepšelyje – priemonės be odą dirginančių priedų

Vienas svarbiausių atostogų įvaizdžio akcentų turėtų būti sveikai įdegusi oda ir gyvybingi, žvilgantys plaukai. Vis tik, saulės vonios, maudynės jūroje ir ežeruose bei kitos vasaros pramogos gali tapti išbandymu jūsų odai bei plaukams. Kaip tik todėl vasaros sezonas ypač tinka kosmetikos krepšelio atnaujinimui, jame paliekant tik aukštos kokybės priemones, kurios tausoja bei puoselėja odą ir plaukus.

Pirmenybė kosmetikos produktams, kurių sudėtyje nėra žalingų priedų

Paradoksalu, kad plaukus bei odą valyti, maitinti ir kitaip puoselėti turinčių priemonių sudėtyje dažnai galima aptikti komponentų, kuriems ne pakeliui nei su grožiu, nei su gera savijauta. Mineraliniai aliejai, naftos produktai, parafinas, parabenai, SLS ir kiti sintetiniai priedai gali sukurti puikų trumpalaikį efektą, tačiau ilgainiui kaip tik pabloginti odos būklę. Pavyzdžiui, SLES ir SLS sulfatai puikiai plauna ir gausiai putoja, tačiau šampūnai su šiais priedais alina plauką, o prausikliai – sausina odą. Savo ruožtu, kitos kosmetikos sudedamosios dalys gali net pakenkti sveikatai.

Natūralu, kad daugeliui pritrūksta laiko bei motyvacijos atidžiai perskaityti ant šampūno ar kremo etiketės smulkiu šriftu surašytus ilgus sąrašus nesuprantamų žodžių. Kiek paprastesnis metodas išsirinkti geresnės sudėties priemones yra žvalgytis tokių, ant kurių pakuotės pažymėta, kad jos yra be SLES/SLS, parabenų, mineralinių aliejų ir kitų sintetinių ingredientų.

Ekologiška kosmetika – patikimas pasirinkimas

Siekiant, kad į kosmetikos krepšelį nepatektų produktai su nepageidaujamais sintetiniais komponentais, tikrai neapsiriksite pirmenybę teikdami ekologiškai kosmetikai. Tuomet, net nesigilindami į kiekvieną sudėtinę dalį, galėsite būti tikri, kad šampūne, prausiklyje ir kitose kasdien naudojamose kosmetikos priemonėse nėra žmogui ir aplinkai kenksmingų medžiagų. Ekologiškai kosmetikai taikomi itin griežti kokybės standartai. Tokios kosmetikos gamybai naudojamos natūralios, gamtos sukurtos sudėtinės dalys: vaisiai, uogos, medus, bičių vaškas, įvairios žolelės, gėlės, natūralūs augaliniai ekstraktai, taip pat nerafinuoti aliejai. Ekologiški kosmetikos produktai kuriami iš aukščiausios kokybės žaliavos, užaugintos ekologinį sertifikatą turinčiuose ūkiuose, o jų paruošimui naudojami tausojantys metodai.

Nenorėdami gaišti laiko etikečių skaitymui, ekologiškų priemonių odos ir plaukų priežiūrai ieškokite  Livin internetinėje parduotuvėje, kur asortimentas sudaromas skiriant ypatingą dėmesį aukštiems kokybės standartams.

Kosmetikos priemonės paskirtis – ne mažiau svarbi už sudėtį

Net ir pačios aukščiausios kokybės ekologiškas veido kremas sausai odai nuvils, jei jūsų odos poreikiai kitokie. Taip pat nepateisins lūkesčių draugės išgirtas puikios sudėties šampūno ir kondicionieriaus duetas, jei jūsų plaukams reikalinga intensyvesnė ar kaip tik itin švelni ir tausojanti priežiūra. Taigi, renkantis ekologiškas kosmetikos priemones, galioja bendra taisyklė pirkti ir naudoti tik savo odos bei plaukų poreikius atitinkančius produktus.

Verta nepamiršti, kad sveika oda ir gyvybingi plaukai atspindi bendrą organizmo būklę, todėl puoselėjant grožį verta nepamiršti subalansuotos mitybos, pakankamo skysčių kiekio bei kitų sveikos gyvensenos principų. Jei kurį laiką su maistu nepavyksta gauti pakankamo vitaminų, mineralų ir kitų mikroelementų kiekio, galima pasitelkti maisto papildus, skirtus odos ir plaukų būklei pagerinti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: