„Daumantai LT“ plėtros vadovas Domas Grinkevičius (Asm. archyvo nuotr.)

„Daumantai LT“ pradeda eksportą į Taivaną

Lietuviškų padažų ir pagardų gamintoja „Daumantai LT“ pradėjo eksportuoti savo produkciją į Taivaną. Anot bendrovės plėtros vadovo Domo Grinkevičiaus, tai visiškai nauja eksporto kryptis bendrovei.

„Per ilgus metus esame sukūrę tai, kuo galime didžiuotis – padažų produkciją, palengva pradedančią garsinti mūsų šalį. Tad naujų rinkų paieška, yra viena esminių įmonės veiklos krypčių, į kurią koncentruojamės pastaruosius kelis metus“, – sako D. Grinkevičius.

Anot jo, pirmieji partnerystės ryšiai su Taivano atstovais buvo užmegzti neseniai šioje šalyje vykusioje parodoje, kurioje „Daumantai LT“ pristatė savo produkciją.

„Parodos metu, turėjome unikalią galimybę ne tik parodyti ką kuriame, bet ir supažindinti su gaminiais bei jų skonių įvairove. Tai vienas įdomesnių susitikimų, su visai kitokia verslo kultūra, tačiau greitai priimančia sprendimus. Jau po kelių dienų, sukirtome rankomis ir pradėjome bendradarbiavimą“, ­– sako jis.

Pasak „Daumantai LT“ atstovų, į Taivaną pradedami eksportuoti majoneziniai „Daumantų“ salotų padažai, barbekiu bei egzotiški padažai, taip pat kečupai ir majonezai, kurie bus gabenami laivu, o prekybos tinkluose pasirodys dar rugsėjį.

Lietuvoje veikiantys „Daumantai LT“ savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 20 šalių, tarp jų – Jungtiniai Arabų Emyratai, Izraelis, Skandinavijos, JAV, Europos ir Azijos šalys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: