TV3 nuotr.

Filmo „ReEmigrantai“ žvaigždės tapo linksmo žaidimo dalimi: kokios netikėtos pastabos sulaukė iš A. Žiurausko?

Pastaruoju metu kino teatrus užvaldė lietuviška, iki ašarų juoktis priverčianti komedija „ReEmigrantai“, kurioje ryškius vaidmenis sukūrė du aktoriai – Valentinas Krulikovskis bei Arvydas Dapšys. Jau šį šeštadienį žiūrovai šiuos vyrus išvys ir kitokioje aplinkoje, mylimiausiame TV3 žaidime „galvOK“. Tačiau kas nutiks, kad žaidimo vedėjui Andriui Žiurauskui teks pripažinti, jog vaidina jiedu kur kas geriau, nei žaidžia?

Į nemažai išmonės reikalaujančius laidos klausimus aktoriams atsakyti padės kapitonai. Mantas Katleris bandys pagelbėti Valentinui, o Marijonas Mikutavičius – Arvydui.

Žaidimas prasidės linksma gaida – tiems, kas dar nespėjo pamatyti „ReEmigrantų“, A. Žiurauskas išduos paslaptį – pasirodo, kad juostoje suvaidino ir pats!

„Jie yra teigiami personažai, o aš esu tas, kuriam auga iltys. Tai – filmas apie tris draugus emigrantus, kurie, išmesti iš Piterboro Čikenfaktoriaus, atvyksta į Lietuvą, ir čia bando apsimesti labai turtingais žmonėmis. Bet nesinori atskleisti viso filmo siužeto… Pasižiūrėkite patys!“ – intriguos jis.

Ne vienas esame girdėjęs, jog aktoriams visuomet labai svarbu įsijausti į vaidmenį. Tačiau A. Dapšys įrodys, kad tą daryti svarbu ne tik filmavimo aikštelėje, bet ir iššūkius keliančio žaidimo metu. Tad bandydamas geriau suvokti duotus klausimus, jis apie aprašomus herojus kalbės it apie gerus savo draugus, kad ir kas jie bebūtų – ar Karmen, ar Herodotas.

Tačiau ir tai – ne vienintelė aktoriaus taktika. Anot jo, žaidime geriausiai sekasi tada, kai renkiesi pačius beprotiškiausius atsakymus! „Man visada reiktų patylėti, bet…“ – šypsosis jis, tačiau gal netikėti jo spėjimai komandai atneš pergalę?

Įvairių pastebėjimų šį vakarą netrūks ir laidos vedėjui A. Žiurauskui. Anot jo, Mantas ir Valentinas į komandą puikiai tinka ir dėl savo profilio – žvelgiant į juos iš šono, atskirti, kuris yra kuris, tampa sunku. Tačiau komandai ši pastaba nepatiks…

„Nuo vaikystės vis dar turime nuoskaudų“, – sakys M. Katleris, o vėliau su Valentinu pripažins, kad anksčiau dėl savo profilio formos netgi turėjo šmaikščią pravardę.

Įvairūs žaidimo klausimo abi komandas ir toliau kvies pasivaikščioti prisiminimais. Mantas ir Valentinas vieno iš klausimų metu netgi prisimins studentavimo laikus. Kitaip nei V. Krulikovskis, M. Katleris universiteto laikais pripažins gyvenęs bendrabutyje. Ir tai, anot jo, būtent tai buvo „geriausia studentavimo dalis“.

Atviri pasakojimai, įtempta kova ir daug juoko – jau šį vakarą.

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: