FK ,,Panevėžys’’ apsilankė J. Balčikonio gimnazijoje

Gintaras Brazdžionis

Pirmadienį FK ,,Panevėžys’’ komandos nariai aplankė Juozo Balčikonio gimnaziją ir turėjo galimybę susipažinti su mokykla ir jos istorija.

Gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas komandai pravedė trumpą ekskursiją seniausioje mokykloje Panevėžyje. Žaidėjai sužinojo daug apie žymius Lietuvos žmones, kurie anksčiau yra baigę šią gimnaziją.

Mokyklos direktorius taip pat prisiminė Juozo Balčikonio gimnaziją baigusį ir šiuo metu reprezentacinėje miesto komandoje rungtyniaujantį Joną Skinderį bei pasidžiaugė jo pasiekimais Panevėžio futbole.

Kuomet komanda susirinko į mokyklos sporto salę, klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas trumpai mokiniams papasakojo klubo istoriją, padovanojo futbolo kamuolį ir šaliką, o taip pat pakvietė visus atvykti į šį trečiadienį įvykstančias paskutiniąsias šio sezono A lygos rungtynes tarp „Panevėžio“ ir Vilniaus ,,Riterių’’.

Vėliau keli Juozo Balčikonio mokiniai turėjo galimybę pademonstruoti savo meistriškumą prieš miesto reprezentacinės futbolo komandos narius. Susirinkę mokyklos mokiniai stipriai palaikė savo komandos narius.

FK ,,Panevėžys’’ dėkoja Juozo Balčikonio gimnazijai už šiltą priėmimą ir tikisi aplankyti mokyklą kitame sezone.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: