FK „Panevėžys“ įveikė „Dainavos“ ekipą

A lygos čempionate FK „Panevėžys“ galingai grįžo į pergalių kelią. Aukštaitijos klubas namuose 3:0 (1:0) įveikė Alytaus „Dainavos“ ekipos pasipriešinimą.

Panevėžiečiai svečių vartus apgulė nuo pat susitikimo pradžios. Jau 4-ąją minutę meistrišku smūgiu iš baudos aikštelės kampo pasižymėjo Jeffrey Sarpongas – 1:0.

Šeimininkai nemažino apsukų ir po pirmojo įvarčio, toliau tvirtai kontroliuodami situaciją aikštėje. Tiek pats J. Sarpongas, tiek kiti Panevėžio ekipos žaidėjai nuolat kėlė grėsmę „Dainavos“ vartams. Tuo tarpu alytiškiai pirmojo kėlinio metu nesukūrė pavojingų epizodų Aukštaitijos ekipos aikštės pusėje.

Nors FK „Panevėžys“ visiškai dominavo aikštėje, rezultatas po pirmosios rungtynių dalies fiksavo minimalų šeimininkų pranašumą.

Antro kėlinio pradžioje „Dainava“ pradėjo rungtyniauti aktyviau. 53-ąją minutę svečiai sukūrė pavojingiausią epizodą, kai Renato Banevičiaus stiprus smūgis skriejo visai šalia vartų. Po kelių minučių alytiškiai surengė dar vieną ypač pavojingą ataką, kai vienas prieš „Panevėžio“ vartus iššoko Paulius Golubickas, tačiau šeimininkai paskutinę akimirką apsigynė. Jau kitoje atakoje panevėžiečių persvarą galėjo padvigubinti Ignas Kružikas, bet jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą.

Galiausiai krito ir antrasis įvartis. 75-ąją minutę vos po keitimo pasirodęs Jorge Elias pelnė puikų įvartį tolimu smūgiu į vartų kampą. Šeimininkai toliau kėlė grėsmę alytiškių vartams. Per teisėjo pridėtą laiką Rafaelis Floro iš tolimojo dešiniojo kampo dar labiau įtvirtino Panevėžio komandos persvarą – 3:0.

Susitikimą su „Dainava“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius, Eligijus Jankauskas (69 min. Domantas Antanavičius), Jeffrey Sarpongas (81 min. Pijus Širvys), Elivelto (59 min. Ignas Kružikas), Sebastianas Vasquezas (69 min. Jorge Elias).

Artimiausią šalies čempionato susitikimą FK „Panevėžys“ žais gegužės 28 dieną. Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse panevėžiečiai išvykoje susitiks su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkais.

Šį savaitgalį startuoja Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyras. Jo pirmajame etape FK „Panevėžys“ išvykoje susitiks su Pirmoje lygoje rungtyniaujančia „Jonavos“ komanda. Sekmadienį susitikimas Jonavoje prasidės 18 valandą.