Gaisras Klaipėdoje: atvira ugnis, sprogimas, pastato griūtis, nukentėjo 8 įmonės darbuotojai

Šiandien  12 val. 39 min. buvo gautas pranešimas apie degantį pastatą ir  sprogimą akcinėje bendrovėje „Klaipėdos mediena”.  Gaisrą gesinti išskubėjo  gausios ugniagesių pajėgos iš Klaipėdos, Gargždų, Kretingos.

Gaisro gesinimui buvo pasitelktos 7 automobilinės cisternos, 2 automobilinės kopėčios. Įkurtas darbų koordinavimo štabas.  Gaisras buvo gesinamas medžio drožlių plokščių gamybiniame pastate, degė pastato vidus ir jo stogas. Iš pastato buvo evakuoti 24 įmonės darbuotojai, iš jų 8, patyrę įvairių traumų,  išgabenti į ligoninę.

„Šiuo metu didelio degimo jau nėra, rusena atskiri židiniai.  Gaisro gesinimo darbus apsunkina stiprus vėjas. Biologinių nuotekų valymo pastatas sugriuvęs, o gamybinis pastatas yra pavojingai pasviręs, dėl konstrukcijų deformacijų, jis gali bet kada griūti,“ – sakė  Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Marius Garbenis. Atvykę  Aplinkos apsaugos agentūros  specialistai atlieka oro kokybės tyrimus.

Ugniagesiai tęsia gesinimo darbus. Šiuo metu dirba 6 ugniagesių grandys su kvėpavimo organų apsaugos priemonėmis, gaisras gesinamas 5 B švirkštais ir 1 lafetiniu švirkštu. Klaipėdos miesto apsaugai yra pasitelktos Palangos ugniagesių gelbėtojų pajėgos. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: