Grožis - Laisvalaikis - 2021-08-23

Imunitetą stiprinančios kalėdinės dovanos

Jei norite gyventi sveikai, ilgai, kokybiškai ir laimingai, tai viena svarbiausių jūsų laukiančių užduočių yra imuniteto stiprinimas. Na o atėjus žiemai ir tokiai gražiai šventei kaip Kalėdos, imuniteto stiprinimo klausimas tampa dar svarbesniu, kadangi, kaip žinia, būtent šiuo metu laiku ypač didelė dalis žmonių susiduria su peršalimo ligomis ir būtent jos neretai sugriauna taip ilgai lauktos šventės planus. Gera žinia ta, kad imunitetą stiprinti galime ypač įvairiais būdais ir dovanos yra vienas iš jų. Taip, taip, jei norite sustiprinti sau brangaus žmogaus imunitetą, tai galite padaryti tai tiesiog dovanodami tinkamai parinktas dovanas. Na, o, Kalėdos yra puiki progą įteikti būtent tokią dovaną. Taigi, jūsų dėmesiui – imunitetą stiprinančios kalėdinės dovanos.

Arbatos rinkinys

Vis tik išgirdus žodį arbata, aplanko įvairiausios emocijos: vienam tai asocijuojasi su itin saldžiomis akimirkomis, kurios yra patiriamos geriant stipriai pasaldintą gėrimą, o kitiems – galimybę pažinti tolimiausiuose pasaulio kampeliuose augančių augalų skonius. Tačiau taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad arbata yra tas stebuklingas gėrimas, kuris, jei tik tinkamai parenkamas ir paruošiamas, efektyviai stiprina kiekvieno iš mūsų imunitetą. Taigi, jei norite sau svarbiam žmogui įteikti imunitetą stiprinančią kalėdinę dovaną, tebūnie tai arbatų rinkinys. Šiame rinkinyje turėtų vyrauti žalioji arbata, mėtos, medetkos, čiobreliai, eukaliptas, bazilikas, vyšnios, citrusiniai vaisiai.

Poilsio pasiūlymai, į kuriuos įtraukti apsilankymai pirčių bei baseinų komplekse

Imunitetą sustiprinti padės ir dar viena dovana. Tai – poilsio pasiūlymai, į kuriuos yra įtraukti  apsilankymai pirčių ir baseinų kompleksuose. Kaip žinia, būtent ši erdvė yra viena žmogaus palankiausių, nes leidžia ypač efektyviai stiprinti imunitetą. Dar daugiau, apsilankymai pirčių bei baseinų kompleksuose yra labai naudingi ir dėl kitų priežasčių: mažina įvairių, pavyzdžiui, sąnarių ligų tikimybę; taip pat mažina ir uždegimų tikimybę; suteikia energijos bei žvalumo; gerina nuotaiką bei miego kokybę.

Dovanų rinkiniai iš tam tikrų maisto produktų

Ko gero, ne kartą esate girdėję posakį apie tai, kad tinkamai parinkti maisto produktai atlieka kur kas svarbesnę misiją, nei tik suteikia sotumo jausmą – netrūkta ir tokių, kurie gali sustiprinti jūsų imunitetą. Taigi, būtent tokių produktų rinkitės gali tapti puikia dovana tiems, kurie jums rūpinti. Tokiam rinkinyje turėtų puikuotis bent nedidukas stiklinis medaus – jo, imunitetą stiprinančios savybės, yra žinomos nuo seno. Puikiu pasirinkimu taps  ir šaltalankių uogienė – tai labiausiai imunitetą stiprinančių saldžių gaminių. Vertinga būtų dovanoti ir riešutų rinkinius – jie ypač maistingi ir turtingi vitaminais bei mineralais, o tai taip pat yra svarbi sąlyga norint džiaugtis stipriu imunitetu. Į rinkinė galite įtraukti ir juodą šokoladą, paskanintą čili pipirais, citrinų gabaliukais ar žaliąja arbata – toks desertas taip pat padės siekti įvardinto tikslo.

Taigi, kad imuniteto stiprinimas yra labai svarbus kiekvieno iš mūsų siekis, dėlto, abejonių nekyla niekam. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad galima sugalvoti šimtus imuniteto stiprinimo būdų ir tikrai ne kiekvienas iš jų labai žavi (pavyzdžiui, maudynės lediniame vandenyje). Bet netrūksta ir tokių sprendimų, kurie bus malonūs visiems be išimties. Tai – arbatų rinkiniai, poilsio pasiūlymai, į  kuriuos yra įtraukti apsilankymai pirčių bei baseinų kompleksuose ar dovanų rinkiniai, sudaryti iš imunitetą stiprinančių maisto produktų. Ir būtent visa tai gali virsti geriausiomis kalėdinėmis dovanomis brangiems žmonėms. Tad dovanokite sveikatą bei gerą nuotaiką.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: