Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-11-24

Ką verta žinoti apie kartonines dėžutes?

Planuojate įsigyti naujas kartonines dėžutes? Pirkdami pas profesionalius kartono dėžių gamintojus rasite pačių įvairiausių, itin aukštos kokybės pasirinkimų iš tvirto gofruoto kartono. Esant reikalui, gali būti pasirūpinta ir dėžių gamyba pagal individualius poreikius. Skaitydami toliau sužinosite apie kartoninių dėžučių pasirinkimą, jų pritaikymą ir galėsite išsirinkti pagal savo poreikius.

Skirtingų rūšių kartoninės dėžutės

Dėžutės maistui būna labai įvairios. Tai specialių formų konditerinės dėžutės, kartoninės pakuotės picoms, šakočiams, tortams, specialios pailgos formos dėžutės buteliams bei daug kitų. Kai kurie kepiniai gali būti pateikti išskirtinių formų dėžutėse, sukurtose specialiai staigmenai.

Dėžutės dovanų pakavimui. Ypatingai patrauklios ir spalvingos, sukurtos taip, kad džiugintų akis ir būtų puiki puošmena. Be dovanų dėžučių sunku būtų įsivaizduoti malonias staigmenas. Iš tiesų, dovanų dėžučių pasaulis yra labai margas ir platus, pačių įvairiausių spalvų, atspalvių ir formų.

Dėžutės kitiems poreikiams. Mažas dėžutes tinka naudoti patiems įvairiausiems smulkiems daiktams sudėti. Tai gali būti įvairūs siuntiniai ir kitos smulkios detalės. Mažos dėžutės pravarčios tuo, kad neužima daug vietos, nereikalauja didelių išlaidų – jų gamybai sunaudojama nedaug medžiagų, todėl tai ekologiškas sprendimas.

Renkantis kartonines dėžutes svarbu atsižvelgti į jų dydį bei pritaikymo galimybės, kaip ir į kartono storį. Kartono dėžės ir dėžutės parenkamos pagal Jūsų pageidavimus, kiekvienam randant individualiai geriausiai tinkantį sprendimą.

Tvirto gofruoto kartono pasirinkimai

Visos mažos dėžutės yra gaminamos iš gofruoto kartono. Tai ypatingai tvirtas, maksimalią apsaugą užtikrinantis apsauginis sluoksnis. Jeigu reikalinga padidinta apsauga, rinkitės kelių sluoksnių gofruoto kartono dėžutes, kurios nepamainomos trapiems ir dužiems daiktams sudėti.

Carttara“ rūpinasi pačiais įvairiausiais kartoninių dėžučių poreikiais. Kreipkitės į dėžių gamintojus ir šie sukurs norimų dydžių, formų bei dizaino kartonines dėžes, dėžutes bei kitus kartono gaminius pagal Jūsų individualius užsakymus! 

Naudoti aukštos kokybės kartonines dėžutes itin praktiška ir patogu. Priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, jos leis įgyvendinti įvairius gabenimo poreikius ir užtikrins pakankamai didelį apsaugos lygį.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: