Laisvalaikis - Pramogos - 2021-07-11

Kaip išsirinkti, koks poilsis tinkamiausias man?

Tinkamas poilsis yra labai svarbus, kad žmogus išliktų sveikas ir dirbtų efektyviai. Geriausias poilsis yra po kokybiško miego. Tik gerai pailsėjęs protas bus skaidrus, energingas ir gerai nusiteikęs. Harmoninga aplinka ir darbas, poilsio sistema yra labai svarbios darniai organizmo veiklai ir geros sveikatos bei savijautos palaikymui. Tik ramybės būsenoje organizmo sveikimo procesas gali vykti sklandžiai: maistinės medžiagos geriau pasisavinamos, organizmas neteršiamas toksinais, o fiziologinėms funkcijoms neturi įtakos streso hormonai. Daugelis kasdienės veiklos veiksnių trukdo teisingai ir gerai pailsėti, iš kurių svarbiausias yra mūsų pačių pasirinkimas. Jei, išklausę natūralius savo kūno biologinius ritmus, pakeisime bent kelias dienotvarkės dalis, iškart pajusime teigiamus laimės pokyčius.

  • Daugelis žmonių mano, kad savaitės stresą ir miego trūkumą galima kompensuoti miegodami savaitgaliais iki vidurdienio. Deja, taip nėra. Norint atjauninti nervų sistemą, miegas turi būti reguliarus, gilus ir nenutrūkstamas. Mūsų kūnas mėgsta palaikyti sveikatą, nes visos organų sistemos taip pat veikia reguliariai – kiekvienas organas turi savo veiklos laikotarpį. Taikydami šiuos natūralius biologinius ritmus, turėtume miegoti tuo pačiu metu. Pagal žmogaus veiklą paprastai užtenka maždaug 6–7 valandų nepertraukiamo miego, o miegoti turėtume eiti iki 10 valandos vakaro. Jei norisi atostogų, kurių metu bus daug miego ir poilsio, rekomenduojama apsistoti viešbutyje su SPA malonumais. Gero poilsio idėją sufleruoja pačiame Druskininkų centre esantis viešbutis PUŠYNAS, kuris pasitinka miesto svečius ir poilsiautojus, pasiilgusius ramybės, gamtos artumo bei gryno oro ar pramogų. Šiame 3* viešbutyje rasite visus patogumus, užtikrinančius turiningą ir jaukų poilsį. 
  • Jei Jums poilsis yra buvimas gamtoje, rinkitės poilsį mažame mieste, kuriame galėsite ne tik atsipalaiduoti, bet ir jį geriau pažinti. Mėgiamiausi miestai atostogoms yra Palanga, Birštonas ir Druskininkai, nes tai kurortiniai miestai, kuriuose yra sudarytos geriausios sąlygos šio miesto svečiams. Gero poilsio idėją sufleruoja pačiame Druskininkų centre esantis viešbutis PUŠYNAS, kuris pasitinka miesto svečius ir poilsiautojus, pasiilgusius ramybės, gamtos artumo bei gryno oro ar pramogų. Šiame 3* viešbutyje rasite visus patogumus, užtikrinsiančius turiningą ir jaukų poilsį. 
  • Norite atostogų, per kurias daug visko pamatysite? Rinkitės atostogas užsienyje, nes tai prisiminimai visam gyvenimui. Auksinės Smiltys – žymiausia ir populiariausia poilsio vieta Bulgarijoje. Kurortas pripažintas švariausiu visoje Bulgarijoje. Jis yra gavęs tarptautinį „Mėlynosios vėliavos” apdovanojimą už nepriekaištingą ekologinę būklę. Paradoksalu, kad, nors ir pats švariausias, šis kurortas yra ir vienas judriausių. Auksinėse Smiltyse veiklos yra tikrai ne tik šeimoms su vaikais ar ramybės norintiems senjorams. Čia sukurtos idealios sąlygos sporto mėgėjams, daug restoranų, naktinių klubų, diskotekų, parduotuvių. 

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: