Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-10-13

Kodėl verta rinktis keraminę virtuvės plautuvę?

Virtuvės plautuvės – svarbus interjero elementas, atliekantis tiek valymo, tiek dekoratyvines funkcijas. Kriauklėsgali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų, viena tokių – keramika. Keraminės plautuvės, anksčiau naudotos tik tarnų virtuvėse – dabar yra vienos geidžiamiausių šiuolaikinėje virtuvėje. Keraminė plautuvė turi daugybę teigiamų požymių.

Fizinės keramikos savybės

Jūsų vonia pagaminta iš keramikos. Tualeto kriauklė, indai, keptuvės danga – taip pat. Natūralus molio ir žaliavų, tokių kaip kvarcas ar šamotas, mišinys, padengtas mineralais, daro šią medžiagą tokia populiaria. Kaitinant šį derinį, keramika įgauna neįtikėtinų savybių:

  •         Ypatingai tvirta;
  •         Atlaiko karštį ir šaltį;
  •         Išlaiko spindesį visą gyvenimą;
  •         Užtikrina nuolatinį pasipriešinimą dėmėms / įbrėžimams;
  •         Tampa atspari mikrobams ir bakterijoms;
  •         Lengva valyti ir prižiūrėti.

Saugi kontaktuoti su maistu

Keraminės plautuvės yra pagamintos iš natūralių medžiagų. Tai leidžia namų šeimininkams gaminti be rūpesčių, kadangi maisto produktų sąlytis su paviršiumi yra nekenksmingas bei saugus. Dėl savo tankaus paviršiaus, keraminių plautuvių paviršiuje neįsigeria ir neperduodami pašaliniai kvapai. Tad net jei kelias dienas paliksite vaisius ant kriauklės – danga išliks lygiai toks pats, nepažeistas.

Tvirta – geba susidoroti su daugeliu iššūkių

Beveik kiekvienam iš mūsų nors kartą gyvenime iš rankų išslydo puodelis ir sudužo būtent plautuvėje. Keraminė kriauklė tvirtesnė nei keramika, naudojama vonioms, todėl yra dar labiau atsparesnė smūgiams. Patirdamas vidutinius ar lengvus smūgius, nepažeidžiamas nei plautuvės paviršius, nei indai. Keraminės kriauklės yra itin tvirtos ir tarnauja labai ilgai.

Higieniška – itin sandari

Keramika gamybos metu sutankinama dėl medžiagos deginimo aukštesnėje nei 1200˚C temperatūroje. Tokiu būdu plautuvės paviršius tampa hidrofobiniu, neleidžiančiu veistis ir daugintis bakterijoms. Bet kokios citrusinių vaisių sultys, maistiniai dažai, nepakenkia kriauklei – neišblunka ir nepalieka ilgalaikių dėmių.

Atspari įbėžimams

Keraminis paviršius ypatingai kietas, tad ypač atsparus įbrėžimams ir aštriausių virtuvinių peilių pjūviams. Tačiau būkite atsargūs pjaudami keraminiu peiliu. Pastarieji yra tokie kieti, kad galėtų sugadinti Jūsų plautuvę.

Atspari karščiui

Dėl savo ypatingų fizinių savybė, keraminės plautuvės yra atsparios karščiui iki 280 ˚C. Jums neverta nerimauti, jei ką tik iš orkaitės ištrauktą karštą skardą pastatysite ant kriauklės. Paviršius nepraras spalvos intensyvumo. Tas pats galioja ir įšalusiems produktams. Svarbiausia vengti ekstremalių temperatūros svyravimų.

Platus spalvų ir dizaino pasirinkimas

Sukurkite dinamišką kontrastą savo virtuvėje su keramine plautuve. Klasikinė balta, pilka, juoda, kreminė, blizgi, matinė – plautuvės atspalvį ir savybes pasirinkite derančias prie Jūsų bendros virtuvės koncepcijos. Kasmet pasiūloma vis naujų atspalvių ir modelių tiek tradicinei, tiek moderniai virtuvei, tad net išrankiausias pirkėjas ras sau tinkantį variantą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: