LMA dienos metu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus dailės akademija

Ketvirtadienį Panevėžyje vyko 11-oji Lietuvos mokslų akademijos (LMA) diena. Rytinėje dalyje Panevėžio kolegijoje vyko IV tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Mokslo ir studijų tendencijos globalizacijos sąlygomis, o Savivaldybės inicijuota antroji dalis – Mokslininkų žvilgsnis: bioekonomika, socialinė aplinka, urbanistika ir architektūra vyko Dailės galerijoje.

Renginio metu pasirašyta Panevėžio miesto savivaldybės bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus dailės akademija (VDA). Sutartis sudaroma, siekiant įtraukti VDA socialinius partnerius į studijų programų tobulinimą, taip supažindinant juos su naujausiais VDA studijų programų siekiniais, taip pat su pasiekimais meninės kūrybos ir tyrimų srityse.

„Labai džiaugiuosi, kad būtent Lietuvos mokslų akademijos dienos metu turime galimybę realiai sustiprinti ryšius su akademine bendruomene. Savivaldybės taryba pritarė sutarties su Vilniaus dailės akademija pasirašymui, todėl tikiu, kad bendradarbiavimas bus naudingas studentams ir dovanos miestui puikių idėjų“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

LMA dienos renginiuose pranešimus „Bioekonomika – Lietuvos ateitis“ skaitė Akad. prof. habil. dr. Vladas Algirdas Bumelis, „Pasitenkinimo socialine aplinka“ – Akad. prof. dr. Romas Lazutka bei „Urbanistika ir architektūra Panevėžyje. Tarp miesto reikalų ir erdvinių dimensijų“ – Prof. dr. Algis Vyšniūnas.


Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: