Organizatorių nuotr.

Masažai, kuriuos turėtų išbandyti kiekvienas

Svajojate save palepinti masažu, o gal norite juo nudžiuginti sau brangų žmogų? Tuomet tikriausiai jau spėjote peržiūrėti bent keletą SPA pasiūlymų. Masažų yra daugybė, o kai kuriuos iš jų galite girdėti pirmą kartą. Taigi natūralu, kad išsirinkti sau tinkamiausią variantą gali būti nelengva. Nesijaudinkite! Paruošėme jums sąrašą masažų, kuriuos turėtų išbandyti kiekvienas.

Atpalaiduojantis kūno masažas

Tikriausiai būtų sunku rasti žmogų, kuris šiais laikais nepatirtų nei kiek streso. Todėl atsipalaidavimas aktualus daugeliui. O masažas yra vienas geriausių būdų tai padaryti. Koks tinkamiausias šiuo atveju? Atsakymas – atpalaiduojantis viso kūno masažas. Jo metu atliekami lėti, bet gilūs judesiai. Taigi toks masažas efektyviai atpalaiduoja raumenis, ramina ir teigiamai veikia vidinę organizmo būseną. Taip pat jis padeda sumažinti dirglumą ir įtampą, pašalinti nuovargį. Atpalaiduojantis viso kūno masažas tinka visiems, norintiems užsimiršti ir atitrūkti nuo kasdienės rutinos.

Aromaterapinis kūno masažas

Aromaterapinis masažas tobulai tinka tiems, kurie nori pasisemti teigiamų emocijų, nusiraminti, susigrąžinti prarastas jėgas ir pasitikėjimą savimi. Jo metu naudojami absoliutai (kvapiosios augalų medžiagos), padedantys sužadinti visus pojūčius ir giliai atsipalaiduoti. Dėl šios priežasties tokia terapija itin maloni tiek kūnui, tiek protui. Aromaterapinis masažas ypač naudingas žmonėms, kurie kenčia nuo didelio streso ir nerimo. Kitaip nei daugelis kitų procedūrų, ši yra labiau susijusi su psichine gerove ir gydymu.

Klasikinis kūno masažas

Kaip jau išduoda pats pavadinimas, tai – klasika. Jeigu dar nesate bandę tokio masažo, būtinai tai padarykite. Ši kūno sveikatinimo bei puoselėjimo procedūra viena seniausių ir efektyviausių. Paprastai klasikinis masažas pradedamas kūno glostymu ir trynimu, taip suaktyvinant mikrocirkuliaciją audiniuose, maksimaliai sušildant ir atpalaiduojant raumenis. Jis padeda sumažinti raumenų skausmą ir sąnarių sąstingį, taip pat pašalinti įtampą, fizinį bei emocinį nuovargį. Ši procedūra suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą. Taigi po jos jausite visapusišką naudą.

Galvos ir pėdų masažas

Galvos ir pėdų masažas – tai malonumas, kurį turėtų patirti kiekvienas. Tereikia užmerkti akis ir mėgautis šia nuostabia terapija. Toks masažas ypač tinka nuolat skubantiems ir patiriantiems daug streso. Jo metu gerinamas smegenų aprūpinimas deguonimi, raminama nervų sistema, taip pat teigiamai veikiamas visas organizmas. Vienas tokio masažo seansas prilygsta net 4 val. kokybiško miego! Taigi net nekyla abejonių, kad tai – tobulas būdas pailsėti.

Masažų, kuriuos verta išbandyti išties daug. Belieka juos įtraukti į savo norų sąrašą. O jei nežinote, kur atliekami jau ne vieno įvardinami kaip geriausi masažai Vilniuje, spustelėkite ant pateiktos nuorodos ir raskite juos visus vienoje vietoje. Atraskite išskirtinę SPA erdvę pačioje miesto širdyje. Tai vieta, kurioje vyrauja ypatinga ramybė, jaukumas ir privatumas. Apsilankykite ir įsitikinkite tuo patys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: