Meras R. Račkauskas atidarė ekomiestelį Panevėžyje

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas dalyvavo Alfonso Lipniūno progimnazijoje vadinamo ekomiestelio atidaryme. Šiandien Panevėžys tapo dar viena Aplinkos ministerijos inicijuoto projekto „Atliekos – vertinga žaliava, nešvaistyk!“ ekostotele.

Meras dėkojo ekomiestelio organizatoriams, kurie taip išradingai ir aiškiai moko jaunąją kartą tvarkyti atliekas, išmoningai jas panaudoti.

„Dėkoju progimnazijos bendruomenei, kad aktyviai prisidedate prie žaliųjų akcijų ir mokote vaikus mylėti aplinką. Tikiu, kad šio Ekomiestelio dėka, mūsų miestas taps gražesnis, švaresnis, jaukesnis ir estetiškesnis“, – sakė meras R. Račkauskas.

Vienai dienai vis kitoje šalies vietovėje įsikuriančio ekomiestelio lankytojai gali dalyvauti ekodirbtuvėse ir pasimokyti, kaip nebenaudojamus ar nebereikalingus daiktus prikelti naujam gyvenimui, taip pat rungtis atliekų rūšiavimo varžybose, apžiūrėti iš atliekų padarytų eksponatų parodą, pasiklausyti mimų grupės „Neteisėtai padaryti“ muzikinės programos ir kt.

Projekto „Atliekos – vertinga žaliava, nešvaistyk!“ renginiuose jų dalyviai ne tik turiningai praleidžia laiką, bet ir sužino, kaip tinkamai rūšiuoti ir kūrybiškai panaudoti atliekas, gali užduoti rūpimus klausimus atliekų tvarkytojams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: