Panevėžio krašto pramoninkų asociacijos prezidentas Mantas Gudas (Živilės Večiorkutės nuotr.)

Pagerbti labiausiai Panevėžio kraštui nusipelnę pramonininkų bendruomenės nariai

Penktus metus iš eilės Panevėžio krašto pramonininkų asociacija pagerbia inovatyviausius, sumaniausius, pilietiškiausius, atsakingiausius savo krašto bendruomenės narius, labiausiai garsinusius Panevėžio vardą.

„Malonu sveikintis su Jumis gražia tradicija tapusiame renginyje. Negalima nesidžiaugti Jūsų pasiekimais ir Jūsų gebėjimu atsilaikyti prieš rinkas purtančius sukrėtimus, kurių pastarieji metai tikrai nepagailėjo. Tačiau aš, kaip Panevėžio sirgalius, šiandien noriu padėkoti Jums už indėlį į spartų mūsų miesto atsinaujinimą. Už įsitraukimą į socialines iniciatyvas, paramą kultūrai, sportui, mokslui, mieste vykstantiems renginiams, paramą Ukrainai. Galiausiai – už aktyvų indėlį plėtojant strateginę Pramonė 4.0 kryptį. Daugybė dalykų ir iniciatyvų mieste tampa įmanomos todėl, kad į jas aktyviai įsijungiate Jūs. Už visa tai – nuoširdžiai ačiū. Linkiu Jums, kad šie metai atneštų tik malonias staigmenas, kad sėkmė lydėtų Jus ir Jūsų planus“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Šiemet paskelbtos valstybės tarnautojo, medicinos, kultūros, švietimo darbuotojų, metų plėtros, švietimo iniciatyvos, socialiai atsakingos įmonės bei metų inovacijos nominacijos.

Metų tarnautojo nominacija skirta Panevėžio plėtros agentūros vadovei Monikai Miniotaitei – už iniciatyvumą, kūrybiškumą, telkiant įvairias miesto bendruomenės grupes, įgyvendinant strateginę miesto ir regiono plėtros kryptį – Pramonė 4.0.

Metų medicinos darbuotoju tapo gydytojas neurochirurgas Gediminas Miliūnas. Ši nominacija skirta už viso gyvenimo nuopelnus. Užsitarnavęs kolegų ir pacientų pagarbą gydytojas G. Miliūnas nekart pats gelbėjo panevėžiečių gyvybes ir grąžino gyvenimo viltį, vadovaudamas kolektyvui telkė bei mokė jaunąją gydytojų kartą nelikti abejingiems pacientui ir jo ligai.

Metų kultūros darbuotojo nominacija skirta Panevėžio kraštotyros muziejaus direktoriui Arūnui Astramskui – už ilgalaikį, stabilų, kokybišką ir nuoseklų vadovavimą įstaigai, lyderystę modernizuojant muziejaus veidą, už aktyvumą ir atsidavimą, vystant Stasio Eidrigevičiaus menų centro projektą.

Metų švietimo darbuotoja tapo robotikos centro „RoboLabas“ neformaliojo švietimo mokytoja Laura Kuchalskienė – už tarptautinių robotikos varžybų organizavimą Panevėžyje, inžinerijos, inovacijų sričių mokinių pasiekimus konkursuose, varžybose, naujų mokymo priemonių inžinerine tematika kūrimą ir išbandymą, aktyvų dalyvavimą iniciatyvoje „Pamokos matuojasi Panevėžį“ bei profesinės patirties sklaidą.

Nominacija  „Metų švietimo iniciatyva“ skirta „Minties“ gimnazijos informacinių technologijų mokytojai Rasai Žulieneiuž iniciatyvumą ir aktyvų bendradarbiavimą, suvienijant verslą ir švietimą, aktyvų dalyvavimą iniciatyvoje „Pamokos matuojasi Panevėžį“ inžinerijos krypties profesijų populiarinimą, naujų mokymo priemonių inžinerine tematika kūrimą bei išbandymą.

Nominacija „Metų plėtra“ skirta UAB „Ekornes Lithuania“ – už nuolatinį augimą ir plėtrą Panevėžyje. Savo istoriją nuo 1934-ųjų skaičiuojanti,  komfortiškų baldų gamyba užsiimanti įmonė savo veiklą Panevėžyje pradėjo 2018 metais. Šiuo metu čia dirba 285 darbuotojai, per 2022-uosius savo gamybines patalpas išplėtė iki 25 tūkst. kv. m.

Nominacija „Metų socialiai atsakinga įmonė“ skirta UAB „Biržų duona“ – už miesto bendruomenės telkimą organizuojant renginius, kitas socialines iniciatyvas. Įmonė yra prisidėjusi prie organizacijos „SOS vaikų kaimai“ inicijuotos kalėdinės socialinės akcijos, nuo 2014 metų organizuoja bėgimus „Biržų kilometrai“, dalyvauja „DUOday“ iniciatyvos dienoje, kuomet visą savaitę įmonės atveria duris ir kviečia žmones su negalia išbandyti įvairų darbą.

Nominacija „Metų inovacija“ skirta UAB „Adax“ – už nuolat diegiamas inovacijas.  Per pastaruosius metus sukurta ir įdiegta produkto inovacija – išmani rozetė su termostato funkcija ir galimybe matuoti sunaudotą energiją; gamybos proceso inovacija – robotų celė lankstymo staklių aptarnavimui; organizacinė inovacija – buhalterinės programos su dirbtiniu intelektu diegimas.

Nominacijas tvirtina ir nominantus ekspertų teikimu išrenka Panevėžio krašto pramoninkų asociacijos valdybos nariai.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: