Palangos oro uoste vasarą padaugės skrydžių

Prasidedantis vasaros sezonas Lietuvos pajūriui atneš daugiau susisiekimo oru galimybių – Skandinavijos oro linijos SAS ir Latvijos bendrovė „airBaltic“ didina skrydžių iš ir į Palangos oro uostą skaičių. Kasmet gegužės–rugpjūčio mėnesiais keleivių srautas pajūryje išauga maždaug 18 proc.

„Pastaruoju metu Palangos oro uoste pastebimas keleivių srauto augimas. Džiaugiamės, kad oro vežėjai operatyviai į tai reaguoja ir aktyviai siūlo savo paslaugas“, – sako Palangos oro uosto vadovas Marius Gelžinis.

Tarp Palangos ir Kopenhagos keleivius skraidinančios Skandinavijos oro linijos SAS prie dabartinių 13 skrydžių per savaitę birželio-rugpjūčio mėnesiais pridės papildomus 20 skrydžių.

„Birželio–rugpjūčio mėnesiais daugelis skandinavų bei lietuvių atostogauja, vyksta į svečias šalis, todėl SAS buvo priimtas sprendimas šiuo laikotarpiu padidinti skrydžių tarp Palangos ir Kopenhagos skaičių, taip siekiant paskatinti laisvalaikio turistų srautus“, – pažymėjo SAS vadovė Baltijos šalims ir Rusijai Rūta Jucienė.

Latvijos oro linijos „airBaltic“ nuo birželio pradžios iki rugsėjo vidurio taip pat pagerins susisiekimą tarp Palangos ir Rygos oro uostų. Šioje kryptyje pridedami papildomi 3 savaitiniai skrydžiai. Iki šiol vykdyti skrydžiai leisdavo nuskristi iš Palangos į Latvijos sostinę anksti ryte, o vakare sugrįžti atgal. Nuo birželio 1 d. keleiviai galės rinktis ir popietinius skrydžius į abi puses.

Nuo birželio vidurio į Palangos oro uostą sugrįš ir kompanija „RusLine“. Neseniai skrydžius iš Vilniaus į Sankt Peterburgą pradėjusi oro bendrovė iki rugsėjo vykdys tiesioginius skrydžius į Maskvą.

Per pirmąjį metų ketvirtį Lietuvos oro uostų tinklui priklausančiame Palangos oro uoste aptarnauti beveik 28 tūkstančiai keleivių – t.y. 3,6 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Iš viso 2015-aisiais tikimasi pajūryje sulaukti 140 tūkstančių keleivių.
Apie Lietuvos oro uostus
Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2014 metus jie aptarnavo 3,8 milijono keleivių. Šiuo metu iš Lietuvos oro uostų 23 aviakompanijos skraido 61 kryptimi 33 šalyse Europoje ir už jos ribų. Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP 2013-aisiais prisidėjo 2,5 proc.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: