Panevėžio kolegijos nuotr.

Panevėžio kolegijos laboratorijų įrangą išbandė pirmokai

Ar žinojote, kad ir jūs galite atvykti, apžiūrėti taikomųjų tyrimų ir inovacijų centro laboratorijas, sudalyvauti paskaitose, pabendrauti su jau studijuojančiais Panevėžio kolegijoje?

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos pirmokai tuo jau įsitikino patys. Jie sudalyvavo Burnos higienos studijų programos studentų ir dėstytojų vedamame užsiėmime „Sveikų dantų komanda skuba į pagalbą“.

Vaikai burnos priežiūros laboratorijoje susipažino su burnos priežiūros kabinete naudojama įranga ir instrumentais, buvo aptartos procedūros, kurios atliekamos siekiant išsaugoti sveikus dantis. Vėliau susitikimo dalyviai buvo supažindinti su dantų valymo priemonėmis, kurios turi būti vartojamos kasdien, aptarta dantų valymo metodika, tarpdančių priežiūra. Mokiniai patys nustebo pamatę, kiek daug apnašų lieka ant dantų, todėl visi stengėsi kuo geriau valyti dantis, o būsimieji burnos higienistai ir dėstytojos padėjo vaikams tai padaryti teisingai. Moksleiviai taip pat klausėsi informacijos apie tai, kas sudaro dantų apnašas ir kodėl jos pavojingos, kokiomis ligomis galima susirgti nevalant dantų. Vaikai išsakė puikius atsiliepimus apie šią edukacinę veiklą, jie džiaugėsi aplankę Panevėžio kolegijos Burnos priežiūros laboratoriją. O galimybė išbandyti laboratorijoje esančią įrangą vaikams suteikė daugiau drąsos ir pasitikėjimo komandos nariais, kurie padeda užtikrinti burnos sveikatą.

Tikimės, kad šie įspūdžiai vaikams dar ilgai liks atmintyje, o jų baltos šypsenos niekada nedings nuo veidų.

Panevėžio kolegija kviečia kiekvieną – atvykti, apžiūrėti taikomųjų tyrimų ir inovacijų centro laboratorijas, sudalyvauti paskaitose, pabendrauti su jau studijuojančiais.

Panevėžio kolegijos inf.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: