Panevėžyje vyks tarptautinė dviračių treko 2021 čempionų lyga

Šių metų lapkričio 27 d. Panevėžyje vyks prestižinės varžybos, pritrauksiančios pasaulio sporto elitą – „Cido“ arenoje organizuojamos vienas iš šešių Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Čempionų lygos turų.

„Panevėžys ir toliau sėkmingai plečia savo potencialą ir dar šiais metais čia sulauksime aukščiausio lygio sporto varžybų. „Cido“ arena – tarptautinius reikalavimus atitinkantis sporto kompleksas, vienintelis Baltijos šalyse turintis olimpinio standarto dviračių treką. Tai viena iš priežasčių, kodėl šios sporto šakos Čempionų lygos turui pasirinktas būtent mūsų miestas. Be abejo, Panevėžys gali pasigirti ir žymiais šios sporto šakos atstovais, viena jų – Simona Krupeckaitė, tapusi čempionų lygos veidu tarptautinėje arenoje. Žinoma, varžybas Panevėžyje patogu rengti ir dėl itin patogios geografinės lokacijos, efektyvių susisiekimo būdų su dauguma šalių, vystomos atvykstamojo turizmo infrastruktūros, paslaugų sektoriaus. UCI treko čempionų lyga – įvykis svarbus ne tik Panevėžiui, bet ir visos šalies mastu. Ruošiamės jam atsakingai ir su nekantrumu laukiame varžybų“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

UCI treko Čempionų lyga – naujas tarptautinis elitinis dviračių treko turnyras, sukurtas bendradarbiaujant su „Eurosport Events“ žiniasklaidos grupe. Šių metų lapkritį ir gruodį numatoma surengti šešis Čempionų lygos turus Europoje ir Azijoje. Sprinto (sprintas, keirinas) ir ištvermės (atkrintamosios lenktynės, skrečas) rungčių lygose dalyvaus geriausi pasaulio dviratininkai.

2012 m. Panevėžyje surengtą Europos dviračių treko čempionatą, kuriame dalyvavo iki 150 dviratininkų iš 21 šalies, Europos dviračių sporto sąjunga (UEC) išrinko geriausiai suorganizuotu 2012 m. Europos dviračių sporto čempionatu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: