Policijos departamento nuotr.

Pareigūnai sulaikė vagystėmis iš Anykščių bažnyčios įtariamą jaunuolį

Teismas patenkino Utenos apylinkės prokuratūros prašymą ir skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą 22 metų Ukmergės rajono gyventojui L. S. Šis jaunuolis įtariamas du kartus apvogęs bažnyčią Anykščiuose.

L. S. šiuo metu pareikšti įtarimai dėl dviejų vagysčių iš Anykščių Šv. Mato Evangelisto bažnyčios. Šių metų spalio 31 dienos vakare jis įtariamas atvirai, matant kitiems žmonėms, pavogęs bažnyčios aukų dėžutę su joje buvusiais pinigais. Lapkričio 10 dienos vakare, kaip manoma, tas pats įtariamasis išlaužė metalinės saugyklos–aukų dėžutės stalčių ir pagrobė joje buvusius pinigus. Iš viso bažnyčiai padarytas 620 eurų nuostolis.

Dėl vagysčių buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurį atlieka Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai, o tyrimui vadovauja Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Arvydas Miečius.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai įtariamąjį nustatė analizuodami vaizdo medžiagoje užfiksuotą vagystę iš Anykščių Šv. Mato Evangelisto bažnyčios. Jaunas vyras policijai yra gerai žinomas dėl anksčiau įvykdytų vagysčių, plėšimo ir sukčiavimų.

Policijos pareigūnams įtariamąjį sulaikius, lapkričio 18 dieną prokuroras A. Miečius kreipėsi į Utenos apylinkės teismo Utenos rūmus, prašydamas L. S. suimti. Teismas prokuroro pareiškimą patenkino, įtariamasis suimtas 2 mėnesiams.

Pasak prokuroro A. Miečiaus, L. S. įtariamas ir kitais nusikaltimais, tarp jų – vagyste iš dar vienos bažnyčios. Kratos metu taip pat buvo rasta galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų, tiksli jų sudėtis paaiškės po ekspertizės.

Bendra Generalinės prokuratūros ir Utenos AVPK informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: