Bendruomenės naujienosReporteris

Pasitinkant Šventas Kalėdas

Laukdami Šv. Kalėdų pamirštame svarbiausius dalykus. Visai nesvarbu kiek ir ko bus ant mūsų šventinio stalo, kokių dovanų sulauksime ir panašiai. Tai nenulemia mūsų šventinės būsenos. Dažnai atvirkščiai – tampame irzlūs ir pikti. Ir nesuprantame, kad Šv. Kalėdos tai dėmesys, ramybė ir gerumas, kurį dovanojame aplinkiniams.

„Ąžuolo“ progimnazijos“ moksleiviai, mokytojai prieš Šventas Kalėdas vėl aplankė Šv. Juozapo globos namų gyventojus. Šie apsilankymai tampa tradiciniais, nes kasmet susitinkame, dovanojame seneliams dovanas, dainuojame dainas bei sakome eilėraščius. Po koncerto mokiniai bei mokytojai dalyvavo Šv. Mišiose. Tai buvo įžanga į tą stebuklingą, šventinį laikotarpį.

„Tik senatvėje supranti koks yra svarbus laikas, kaip jį reikia branginti. Ačiū Jums, už padovanotą laiką, kurį skyrėte mums. Atsidėkodami mes už jus melsimės“ Tokiais žodžiais vaikus išlydėjo Šv. Juozapo globos namų gyventoja. Šie žodžiai privertė kiekvieną mūsų suklusti ir pagalvoti kas yra svarbiausia mūsų gyvenime.

Džiaugėmės, galėdami būti naudingais, reikalingais ir dovanoti šventę kitiems.

Paruošė socialinė pedagogė J. Nemanienė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button