Pradžia Panevėžio naujienos Aktualijos Per prevencinę akciją – šviesą atspindintys elementai

Per prevencinę akciją – šviesą atspindintys elementai

492
0

Kovo 17 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos Veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio viršininkas Erikas Klimas kartu su VĮ „Panevėžio regiono keliai“ Saugaus eismo skyriaus viršininku T. Žagūniu ir inžinieriumi.

T. Braždžioniu surengė prevencinę priemonę ir tikrino, kaip pėstieji, dviratininkai ir vadeliotojai naudoja atšvaitus, kitus šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.

Šios priemonės tikslas – skatinti visuomenės sąmoningumą ir atsakingą požiūrį į rūpinimąsi saugumu kelyje, ugdyti teisingą požiūrį, kad šviesą atspindinčių elementų naudojimas tamsiuoju paros metu eismo dalyviams – pėstiesiems, dviratininkams, vadeliotojams, taptų įprastu.

Prevencinė priemonė įgyvendinta Panevėžio apskrities Kupiškio ir Biržų rajonuose. Akcijos metu dalyti atšvaitai ir šviesą atspindinčios liemenės. Jas dovanojo VĮ „Panevėžio regiono keliai“. Išdalyta daugiau nei 50 šviesą atspindinčių priemonių.

Pėstieji ir dviratininkai geranoriškai priėmė duotus atšvaitus ir liemenes, segėsi ir žadėjo juos dėvėti.

Karolina Miganovičienė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.