Policija: Biržų rajone ištuštėjo viešosios erdvės ir gatvės

Biržų rajono policijos komisariatas informuoja, kad praėjusią savaitę gauti 94 pranešimai apie įvairius įvykius, pradėta 16 ikiteisminių tyrimų. Kaip niekad daug įvykdyta vagysčių – net aštuonios. Pareigūnai prašo gyventojų būti budriais ir saugoti savo turtą, nepalikti brangių daiktų be priežiūros. Štai prie senosios Astravo užtvankos tilto pavogtas dviratis įvertintas net 1400 eurų.

Penki ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl fizinio skausmo sukėlimo, po vieną – dėl sukčiavimo, neblaivaus vairuotojo ir kovos su epidemijomis ar užkrečiamomis ligomis taisyklių pažeidimo.

Už Kelių eismo taisyklių pažeidimus surašyta 16 protokolų, net 4 asmenys vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės, vienas dviratininkas vairavo neblaivus, nustatyti trys pėsčiųjų pažeidimai. Pagal kitus administracinių nusižengimų kodekso straipsnius nustatyta 17 pažeidimų, iš jų šešios smulkios vagystės bei 6 asmenys vartojo alkoholį viešosiose vietose.

Registruotas vienas eismo įvykis, dėl susidūrimo su gyvūnu, žmonės nenukentėjo.

Biržų rajono policijos komisariato pareigūnai konstatuoja, kad Biržų rajone ištuštėjo viešosios erdvės ir gatvės, tad dėkoja visiems už supratimą, kad šį laikotarpį saugiausia praleisti namuose.

Biržų rajono policijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: