FK-Panevėžys.lt nuotr.

Rungtynės su „Kauno Žalgiriu“ baigėsi taikiai

„Panevėžio“ futbolo klubas antroje sezono pusėje retai skina pergales svečiuose, tiesa, pralaimėjimais taip pat dažniausiai neišsiskria. „Optibet A lygos“ atkeltos 20-ojo turo rungtynės su „Kauno Žalgiriu“ baigėsi taikiai – 0:0.

Gino Lettieri treniruojama ekipa sužaidė 33-ią mačą ir po jo turi 56 taškus bei žengia 4-oje pozicijoje.

Pirmame kėlinyje abi komandos daug dėmesio skyrė gynybai. Svečiai keletą sykių aštriau priartėjo prie varžovų vartų bei išsiskyrė tolimu Tautvydo Eliošiaus smūgiu.

Du kartus darbo turėjo „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto: brazilas sugavo Mohamedo Bahlouli iš toli spirtą kamuolį ir atrėmė pavojingą Philippo Schellneggerio smūgį.

Po pertraukos panevėžiečiai atkarpomis ilgiau perimdavo iniciatyvą – tai virto tolimais po keitimo pasirodžiusio Pijaus Širvio bei Jovano Čadženovičiaus smūgiais, kurie tikslo nepasiekė. Sykį R. Broetto turėjo sugauti kamuolį, kurį varžovas galva smūgiavo standartinės padėties metu.

„Panevėžys“ rungtynių pabaigoje žaidė aštriau, visgi, kartą R. Broetto komandą turėjo gelbėti – tą vartininkas padarė, kai pažeme smūgiavo Antonas Fase.

Kitas rungtynes Lietuvos čempionate panevėžiečiai žais lapkričio 9 dieną, trečiadienį. Atkeltas 19-ojo turo susitikimas su Vilniaus „Žalgiriu“ LFF stadione prasidės nuo 19 val.