„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai žiūrovus ragina paisyti COVID-19 rekomendacijų

Jau penktadienį Rokiškyje prasidės dvi dienas truksiančios „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos. Jose startuos daugiau nei 80 ekipažų iš devynių šalių. „Samsonas Rally Rokiškis“ bus ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos ralio čempionato etapas. Taip pat čia vyks ir „Baltic Rally Trophy“ etapas. Iš viso per dvi dienas ralio dalyviai turės įveikti 16 greičio ruožų ir beveik 140 km distanciją.

Nors pagal pirminį planą šiose varžybose turėjo pasirodyti dešimties šalių atstovai, visgi dėl COVID-19 pasaulinės pandemijos įvesti judėjimo tarp šalių apribojimai sugriovė komandos iš Ukrainos planus. Valerijaus Gorbano vadovaujama „Eurolamp WRT“ komanda čia ketino startuoti WRC kalibro „Mini“ automobiliu, tačiau planus teko keisti.

Lietuvoje COVID-19 situacija taip pat nuolat keičiasi, tad „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai dalinasi naujausia informacija apie tai, kokie reikalavimai ir rekomendacijos galios ralio metu.

Trečiadienį posėdžiavusi Vyriausybė nusprendė, kad apsaugines kaukes nuo šeštadienio privaloma dėvėti viešajame transporte ir uždarose prekybos ir paslaugų teikimo vietose.

Papildomų reikalavimų, kurie būtų susiję su atvirame ore vykstančiais renginiais, įvesta nebuvo, tačiau ralio žiūrovai kviečiami laikytis saugaus atstumo vieni nuo kitų, asmens higienos bei kosėjimo etiketo.

Suprasdami situacijos rimtumą „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai trečiadienį ir ketvirtadienį vykusios administracinės komisijos metu taip pat ėmėsi papildomų saugumo priemonių – ralio dalyviams buvo pasiūlyta dezinfekuoti rankas, dėvėti apsaugines pirštines bei vienkartines kaukes.

Daugiau informacijos apie „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybas galite rasti www.samsonasrally.com


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: