Šį savaitgalį pradės veikti atnaujinta SEB banko interneto svetainė

Šį savaitgalį SEB bankas visose Baltijos šalyse klientams pristatys atnaujintą, labiau klientų poreikiams pritaikytą ir lengviau naršomą interneto svetainę. SEB interneto bankas ir prisijungimo prie interneto banko puslapis nebus keičiami. SEB banko svetainės keitimo metu naktį iš penktadienio į šeštadienį banko klientai paslaugomis galės naudotis kaip įprastai, be trikdžių.

„Atnaujinant  SEB banko interneto svetainę mūsų svarbiausia užduotis buvo išdėstyti turinį pagal klientų poreikius ir sukurti jiems patrauklią skaitmeninę erdvę. Naudodamiesi tyrimais, įvertinome senosios svetainės turinį ir nusprendėme, ką palikti, o ko galime atsisakyti. Kad suprastume, ką turime tobulinti, organizavome kokybinius interviu su daugiau negu 100 klientų. Viso šio darbo rezultatas – klientams patogus modernus dizainas, aiškesnė vartotojo sąsaja ir nauja navigacijos sistema, todėl kiekvienas galės gretai rasti tai, ko ieško“, – sako Liudas Rimkus, SEB Baltijos šalių rinkodaros ir komunikacijos vadovas.

SEB interneto bankas ir prisijungimo prie jo puslapis (e.seb.lt) lieka tokie pat, todėl klientai,  jungdamiesi prie interneto banko, nepastebės jokių skirtumų.

Atliekant pakeitimus naktį iš šio penktadienio į šeštadienį (rugsėjo 11 d.) 15 minučių nuo 3.00 val. iki 3.15 val. klientai matys pakeitimo langą su informacija, kad SEB banko interneto svetainė yra keičiama, ir nuorodą į interneto banką. Jokių kitų trikdžių klientai nepajus.

Atnaujinta banko interneto svetainė ne tik geriau atitinka klientų poreikius, bet ir yra sukurta naudojantis nauja technine platforma atsižvelgiant į naujausią SEB grupės dizainą. SEB banko svetainė bus kiek įmanoma saugi pagal naujausius saugumo reikalavimus.

Be to, naujoji SEB bankų Baltijos šalyse svetainė bus ir tvaresnė – joje bus 5 tūkstančiai puslapių vietoj anksčiau buvusių 20 tūkstančių, o įvairių PDF formato dokumentų skaičius sumažės nuo 30 iki 10 tūkstančių. Taigi ji užims mažiau vietos serveriuose, o rasti reikiamą informaciją bus lengviau, klientai taupys savo laiką.

Naująją interneto svetainę SEB bankas sukūrė bendradarbiaudamas su agentūra CUBE ir „ADM Interactive“ ekspertais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: