Ugniagesiai gelbėtojai: automobiliai slysta nuo kelių ir stringa pusnyse

Šią  parą ugniagesiams  jau teko atlikti dešimtis gelbėjimo darbų keliuose. Vakar  vakare Šilutės rajone, Saugų seniūnijoje, Lapynų kaime, nuo kelio nuvažiavo  autobusas, juo vyko 13 keleivių.   Į lauką jiems teko ropštis pro langą. Ugniagesiai gelbėtojai atkasė duris.  Šiandien, 05.17 val.,  gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Mickių kaime, nuo kelio į pusnį nuslydo autobusas. Prispaustų ir sužeistų žmonių jame nebuvo. Keleiviai sėdėjo viduje ir laukė kito autobuso. Vienas keleivis buvo išėjęs į mišką. Jį už 4 km surado ugniagesiai gelbėtojai. Vyrą jie atvežė iki autobuso. Sulaukus greitosios medicinos pagalbos, žmogus buvo perduotas medikams.

Po valandos pranešta, kad Panevėžio rajone, „Via Baltica“ kelyje, nuo kelio nuvažiavo autobusas. Juo vyko du žmonės. Juos apžiūrėjo greitosios pagalbos medikai, pagalbos jiems neprireikė. Ugniagesiai laukė atvykstant techninės pagalbos, kad būtų galima autobusą ištraukti iš griovio.

07.17 val. Molėtų rajone, Alantos seniūnijoje,  Migiškių kaime mokinius vežantis autobusiukas pakibo ant pusnies. Atvykę Alantos ugniagesiai lynu mokyklinį autobusą ištraukė.

07.28 val. pranešta, kad Plungėje, Birutės gatvėje, reikia pagalbos, nes dėl slidžios kelio dangos vilkikas negali įvažiuoti į įkalnę ir kelia pavojų eismo saugumui. Atvykę ugniagesiai du sunkvežimius užtempė  įkalnėn.

08.05 val. ugniagesių pagalbos paprašyta Klaipėdos rajone, Endriejavo miestelyje. Čia jiems teko tempti dar vieną vilkiką, dėl slidžios kelio dangos pastarasis negalėjo įvažiuoti į įkalnę.

09.15 val. Klaipėdos rajono Priekulės seniūnijoje, Šilininkų kaime, purve įklimpo greitosios medicinos pagalbos automobilis, vežęs pacientą.   Atskubėję ugniagesiai ištraukė medikų automobilį.

Ugniagesiai gelbėtojai pataria vairuotojams laikytis saugaus greičio. O gyventojams reikėtų labai atsargiai elgtis, kad išvengtų gaisrų, nes dėl apsnigtų ir ledu padengtų kelių su gaisrine technika gelbėtojams gali būti sudėtinga privažiuoti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: