Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-05-19

Valstybinėje Kauno kolegijoje KK2 žurnalistai užfiksavo vestuvių puotą: jaunikis galvojo, kad čia – pabrolių pokštas

Valstybinės Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto dėstytojo Petro Saulėno vestuvės vyko ne kavinėje ar užmiesčio sodyboje, bet paties dėstytojo darbovietėje.

Atvykę KK2 žurnalistai sveikino jaunikį, kuris iš pradžių galvojo, kad atvykę žmonės su filmavimo kameromis – pabrolių pokštas, tačiau netrukus jaunavedys atsitokėjo ir suprato, kad jo vestuvės bus parodytos per televizorių.

Žurnalistams P. Saulėnas sakė, kad parašė prašymą ir išsinuomojo patalpas, o patalpų nuomos kaina – net 100 eurų!

Tačiau netrukus paaiškėja ir daugiau neįtikėtinų dalykų. Netrukus į diskusiją įsiterpia jaunikio mama, Kauno kolegijos menu fakulteto dekanė Sigita Saulėnienė.

Dekanė S. Saulėnienė išnuomojo patalpas savo sūnui Sauliui, kad pastarasis valdiškoje įstaigoje galėtų atšvęsti savo vestuves.

Kadangi vestuves šventė Kauno kolegijos ir menų fakulteto elitas, todėl tas elitas mąsto ir elgiasi labai meniškai – pasiūlo KK2 žurnalistams veidą padabinti burokėlių spalvos instaliacijomis bei mėtėsi kaltinimais…

Nors kolegija ir švietimo įstaiga, tačiau jaunavedys mano, kad vartoti alkoholį čia galima.

„Švietimo įstaigose alkoholio vartoti negalima, bet čia yra nuomojama patalpa ir tai jau nebėra švietimo įstaiga. Prašau manęs nerodyti, nes aš esu menininkas ir nesu kažkoks oficialus žmogus“, – prašė P. Saulėnas.

Kauno kolegijos dekanė tikina, kad patalpų nuoma švietimo įstaigose – normali praktika. Anot pašnekovės, Kauno kolegijoje tai vyksta ne pirmą kartą. Dekanės teigimu, visai neseniai šioje vietoje vyko visai kitokio pobūdžio renginys – laidotuvės.

„Kolegija – valstybinė įstaiga ir tokius dalykus čia galima daryti. Pas mus ir laidotuvės kartais vyksta. Išnuomoti patalpas galima bet kam. Mes net auditorijas nuomojam būreliams ir kitiems“, – kalbėjo S. Saulėnienė.

Plačiau apie vestuvių šventę Kauno kolegijoje žiūrėkite į antradienio vakarą 19.30 val. per LNK laidoje KK2.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: