Vasarai įsibėgėjus – gausu vagysčių ir eismo dalyvių nusižengimų

Birželio 6-12 dienomis Panevėžio apskrityje užregistruoti 855 įvykiai, iš jų – 84 nusikaltimai. Jau išaiškinti 34 nusikaltimai (iš jų 13 karštosiomis pėdomis), nustatyti 36 įtariamieji. Pradėti 84 ikiteisminiai tyrimai – 36 dėl vagysčių, 24 dėl smurto artimoje aplinkoje, 3 dėl dingusių be žinios nepilnamečių, 3 mirties priežasčiai nustatyti, 6 dėl viešosios rimties trikdymo. Panevėžio apskrityje nustatyti 323 Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso pažeidėjai. Į Panevėžio apskrities policijos komisariatus pristatyti 68 asmenys.

Birželio 11 ir 12 dienomis Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos pajėgos Panevėžio, Kupiškio ir Rokiškio rajonuose vykdė policinę priemonę, skirtą neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, pėsčiųjų, dviratininkų bei kitų asmenų daromiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti.

Pareigūnai patikrino 344 transporto priemonių vairuotojus. Išaiškino 22 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Nustatyti 3 neblaivūs vairuotojai, 1 neblaivus ir neturintis teisės vairuoti mopedo vairuotojas, 2 vairavę neturėdami tam teisės, 9 neblaivūs dviratininkai, 1 dviratininko pažeidimas šviesiu paros metu, 1 be draudimo ir be techninės apžiūros, 1 vaikas, vežtas ne jo ūgiui ir svoriui pritaikytoje kėdutėje, 2 saugos diržų naudojimo taisyklių pažeidimai, 1 kitas pažeidimas.

 
Rasa Černauskaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: