Violeta Tarasovienė: „Vilius namuose – griežtas sau ir kitiems”

Šį šeštadienį BTV muzikinis realybės šou „Dainuok mano dainą” bus skirtas garsiausiam Lietuvos katinui Viliui Tarasovui. Naujam gyvavimui bus prikelti kultinės grupės „Bavarija” hitai.

„Oi, ne. Jūs su juo negyvenate“, – juokiasi Violeta, paklausta, ar ir šeimoje jos vyras Vilius – toks pat saldžiabalsis ir besišypsantis, kokį jį įpratę matyti gerbėjai scenoje.

Nors gali susidaryti įspūdis, kad jųdviejų šeimos vairą tvirtai laiko būtent Violeta, yra priešingai. „Jeigu Vilius įsitikinęs savo tiesa, jis jos laikysis šimtu procentų. Ginčytis – bergždžias reikalas. Mūsų namuose yra ir taisyklės, kurių turi būti paisoma. Vilius – šeimos galva”, – pasakoja V. Tarasovienė.

Violeta ir Vilius susituokė 2007-aisiais. „Kai dabar visi taip greit tuokiasi ir skiriasi, manau, aštuoneri metai yra daug”, – šypsosi viena garsiausių Lietuvos dainininkių. Ji prisimena, kad anksčiau nebuvo grupės „Bavarija” fanė, o su šios grupės lyderiu juos suartino daina „Aš tavo, tu – mano”. „Dainuojant tokį kūrinį tenka neišvengiamai atkreipti dėmesį į partnerį. Kritom vienas kitam į akį. Po to jis mane pasveikino su gimtadieniu, ir prasidėjo skambučiai, telefoninės žinutės…”, – pažinties pradžią mena Violeta.

Šeima augina septynerių dukrelę Gabrielę. Violeta iš pirmosios santuokos turi 17-metę dukrą Elingą.

Jausmingi pasakojimai ir naujai suskambusios Viliaus ir grupės „Bavarija” dainos – tikro garso muzikiniame realybės šou „Dainuok mano dainą” šeštadienį, 19 valandą per BTV.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: