Vytauto Kernagio gimtadienį paminėti kviečia koncertų turas „2 Maestro“

Gegužę specialių koncertų metu penkiuose Lietuvos miestuose bus paminėtas maestro Vytauto Kernagio 64-asis gimtadienis. Šia proga V. Kernagio gerbėjai išvys dviejų dalių muzikinę programą „2 Maestro“, kurios metu V. Kernagio kūrybos bičiulis Andrius Kulikauskas atliks žymiausias savo dainas bei kartu su grupe pritars ekrane muzikuojančiam maestro.

Pasak koncertus organizuojančio Vytauto Kernagio fondo vadovo Vytauto Kernagio, turas „2 Maestro“ – išskirtinis ilgus metus trukusios A. Kulikausko ir V. Kernagio kūrybinės draugystės vaisius.

„Jau ne vienerius metus turime galimybę pradžiuginti V. Kernagio gerbėjus išskirtiniais koncertais ir susitikimais būtent jo bičiulių dėka. Speciali A. Kulikausko programa koncertuose „2 Maestro“ – svarus indėlis į V. Kernagio kūrybos išsaugojimą ir puikus kūrybinės draugystės pavyzdys“, – sako fondo vadovas.

Šventinio koncerto metu A. Kulikauskas ne tik pristatys savo dainas, bet ir pritars ekrane žymiausias dainas atliekančiam maestro. V. Kernagio teigimu, programą „Vytautas Kernagis „Gyvai“ po 4 metų pertraukos į didžiųjų Lietuvos miestų scenas sugrąžinti paskatino maestro kūrybos gerbėjų susidomėjimas.

„Ne kartą sulaukėme klausimų, ar bus galimybė išgirsti šią programą ir ateityje. Noras ekrane stebėti gyvą V. Kernagio pasirodymą ir girdėti A. Kulikausko bei gupės pritarimą itin masina žmones, todėl šį pavasarį maestro gimtadienį nusprendėme paminėti su nauja jėga ir kūrybos bičiulių idėjomis“, – teigia V. Kernagis.

Pirmoje koncerto „2 Maestro“ dalyje „Geriausios dainos“ A. Kulikauskas žiūrovams dovanos ryškiausius savo kūrinius – „Ateina Dievas“, „Gintarai“, „Būn tep“, „Bus aukštas dangus“, „Vyturys“ ir kitas. Per antrą koncerto dalį „Vytautas Kernagis „Gyvai“ maestro gerbėjai ekrane išvys solinį V. Kernagio pasirodymą. Jo metu, pritariant A. Kulikauskui ir grupei, skambės visos žymiausios V. Kernagio dainos nuo „Milžinų“ ir „Purpurinio vakaro“ iki „Kaip gražu miške“ ir „Santechniko iš Ukmergės“.

Šventiniai koncertai „2 Maestro“ vyks gegužės 14 d. Panevėžyje, gegužės 15 d. Klaipėdoje, gegužės 16 d. Palangoje, gegužės 22 d. Vilniuje ir gegužės 23 d. Kaune. Gegužės 22 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, vyksiantis koncertas bus rengiamas kartu su Vilniaus mokytojų namais ir taps baigiamuoju festivalio „Vilniaus brodas gyvas 2015“ renginiu. Bilietais į koncertus „2 Maestro“ prekiauja „Bilietai.lt“.

Vytauto Kernagio fondas įsteigtas 2008 m., siekiant išsaugoti maestro atminimą, vykdyti naujų kūrybinių idėjų sklaidą ir organizuoti pagalbą sergantiems onkologinėmis ligomis. Per šešerius veiklos metus fondas jau įgyvendino per 50 įvairių projektų.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: