Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-08-08

„X faktoriaus“ nugalėtoja Milda įdainavo TV3 naujo sezono himną „Su naujais!“

TV3 žiniasklaidos grupė kuria naują tradiciją – rudens pradžioje švęsti „Naujuosius“. Juk šimtai tūkstančių žiūrovų pripažįsta, kad naujojo televizijos sezono jie laukia kaip didžiausios šventės. Tačiau frazė „Su Naujais“ – ne vien apie televiziją. Tai – apie mus, mūsų iššūkius, pozityvumą ir gebėjimą atsinaujinti bet kokiomis aplinkybėmis. Būtent apie tai yra naująjį TV sezoną pristatanti nuotaikinga daina „Su Naujais!“, ją atliko muzikinio šou „X faktoriaus“ nugalėtoja Milda Martinkėnaitė.

Dainai žodžius parašė TV3 Marketingo vadovas Mindaugas Stasiulis, muzikos autorius – Stanislavas Stavickis-Stano, atlikti ją patikėta muzikinio projekto „X Faktorius“ nugalėtojai Mildai Martinkėnaitei.

„Aplink mus yra daug talentingų žmonių, bet jiems reikia padėti atsiskleisti. Vienas tokių – Milda, ji sužibėjo jau septynerius metus mūsų organizuojamame ir Lietuvoje žiūrimiausiame muzikiniame šou „X faktorius“. Projektas baigėsi, bet Mildos populiariumas tik auga. Džiugu matyti, kaip išskirtiniais gabumais apdovanoti, bet mažai ar visai nežinomi atlikėjai „X faktoriuje“ įgauna drąsos, pasitikėjimo savimi, profesionalumo ir tampa tikromis muzikos pasaulio žvaigždėmis ir šalies įžymybėmis“, – kalbėjo Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

„Tai – nuotaikinga daina, kurios tekstui pritariu pati ir manau, kad kiti žmonės irgi pritars! Tai tikrai gali būti optimizmo ir stiprybės himnas – nepaisant visų rūpesčių, mes išliekame stiprūs, o progą šventei galime susikurti patys“, – apie dainą kalbėjo ją atlikusi Milda Martinkėnaitė.

Dabar, kai daugelis ruošiasi naujoms pradžioms – pirmai klasei, studijoms, naujiems darbams ir kitokiems pasižadėjimams, TV3 kviečia tai daryti linksmai – nors ir su kaukėmis, bet ryškiai padažytomis lūpomis po jomis, gražiai susišukavus, su gera nuotaika ir energija. Taigi, užsitaisykime fejerverkus ir su dainomis keliaukime į naują pradžią!

Kviečiame pasižiūrėti dainos „Su Naujais!”vaizdo klipą čia: https://www.facebook.com/tv3televizija/videos/351505212524320/%C4%

TV3 naujojo sezono įvaizdinis klipas čia: https://www.facebook.com/tv3televizija/videos/790991428304618/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: