„Žemynos“ progimnazijos komandai konkurse „Dovanokime viltį gyventi“– pirmoji vieta

Lapkričio 27 d. Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko Panevėžio krašto donorų asociacijos ir „Saulėtekio“ progimnazijos organizuotas miesto mokinių konkursas „Dovanokime viltį gyventi“, propaguojantis neatlygintiną kraujo ir organų donorystę bei skatinantis mokinius domėtis organų donoryste ir transplantacija.

Konkurso metu mokyklų komandos atsakinėjo į testo klausimus, demonstravo  savo kurtus filmukus kraujo ar organų donorystės tema, pristatinėjo atliktus namų darbus – plakatus.

Konkurse aktyviai dalyvavo ir pirmąją vietą laimėjo  Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos komanda, kurią konkursui parengė biologijos vyresnioji mokytoja Giedrutė Skorupskienė.

Ne tik konkurse dalyvavusieji aštuntų klasių mokiniai, bet ir visi „žemyniečiai“, minėdami Pasaulinę organų donorystės ir transplantacijos dieną, domėjosi organų donoryste, šia tema rašė rašinius, piešė piešinius, organizavo viktorinas, parengė minčių apie donorystę stendą.

„Nebūk abejingas kitiems, kad kiti nebūtų abejingi Tau“, – tai tik viena graži mintis iš daugelio mokinių surašytų minčių.

Aušra Vaitkienė, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams  su visuomene


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: