FKPanevėžys.lt nuotr.

FK „Panevėžys” ruošiasi antrajai Lietuvos čempionato pusei

„Panevėžio“ futbolo klubas Moldovoje patyrė nesėkmę rezultatu 0:2 prieš Orhėjaus „Milsami“ komandą ir jau artėjantį savaitgalį sugrįš į kovas „Optibet A lygoje“. Panevėžiečiai šeštadienio vakare pasiekė Vilnių ir po trumpo atokvėpio ruošis antrajai Lietuvos čempionato pusei bei „Hegelmann LFF taurės“ ketvirtfinalio susitikimui.

Nesėkmingai susiklosčius atsakomajam mačui, „Panevėžio“ gretose netrūko apmaudo, tačiau jį reikia palikti nuošalėje bei rimtai nusiteikti vietinėms pirmenybėms – tą akcentuoja komandos vyr. treneris Valdas Urbonas.

„Deja, nepavyko patekti į antrą Konferencijų lygos atrankos etapą ir dėl to yra labai apmaudu. Nesėkmingai pradėjome rungtynes, darėme techninio broko, pritrūko koncentracijos po perdavimo iš krašto ir praleidome pirmą įvartį, kuris varžovams suteikė daugiau pasitikėjimo ir galimybių.

Traumą patyrė Mitaras Čukovičius, rungtynėse buvo daug stabdymų ir po truputį įsibėgėjome tik antroje pirmojo kėlinio pusėje. Po pertraukos pradėjome žaisti aktyviai, bet varžovų skersas perdavimas iš krašto ir visiškai nereikalingas įvartis į savo vartus gerokai apsunkino situaciją. Komanda toliau kovojo, bet nerealizavus baudinio nepavyko sugrįžti į rungtynes.

Vėliau rizikavome – tiek mes, tiek varžovai, bėgę į kontratakas, turėjo šansų. Labai skaudus pralaimėjimas, tenka tą pripažinti, bet mūsų dar laukia antra Lietuvos čempionato sezono pusė ir turime jai būti susikoncentravę. Liūdėti jau nėra kada“, – fk-panevezys.lt svetainei teigė V. Urbonas.

Antrame Konferencijų lygos atrankos etape „Milsami“ futbolininkai susigrums su Kuopijo KuPS ekipa iš Suomijos, kuri bendru rezultatu 2:0 įveikė Gorio „Dila“ komandą iš Sakartvelo.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais birželio 23 dieną, šeštadienį. „Aukštaitijos“ stadione nuo 17 val. įvyks atkeltas 29-ojo turo susitikimas su „Kauno Žalgiriu“.