Nauji COVID-19 atvejai Panevėžyje įsikūrusioje kelių statybos ir remonto įmonėje

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja apie per praėjusią parą Lietuvoje fiksuotus koronavirusinės infekcijos (COVID-19) protrūkius.

Per praėjusią parą izoliuoti 1050 didelės rizikos sąlytį turėję asmenys, iš viso izoliacijoje, įskaitant žmones, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, šiuo metu yra 60 548 asmenys.  

Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y. epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, šiuo metu registruota 70. Atkreiptinas dėmesys, kad šie asmenys epidemiologinės diagnostikos metu įvardija įvairias vietas, t. y. parduotuves, degalines, plovyklas, kur lankėsi, tačiau nurodo, jog kontakto laikas trumpas, o kitų asmenų užsikrėtimo atvejai tose vietose nėra registruoti.

Atvejai, fiksuoti protrūkiuose
Nustatytas naujas susirgimas siejamas su protrūkiu Klaipėdos įmonėje saugos paslaugas teikiančioje įmonėje Klaipėdos padalinyje. Iš viso su protrūkiu siejami 3 atvejai.

Patvirtintas naujas protrūkis Marijampolėje įsikūrusioje statybos įmonėje. Iš viso su protrūkiu siejami 6 atvejai, iš kurių 2 antriniai atvejai.

Tęsiasi židinys Marijampolėje medienos apdirbimu užsiimančioje įmonėje. Iš viso su protrūkiu siejama 10 atvejų, iš kurių 2 antriniai. Per vakar parą patvirtinti 5 atvejai, iš jų 2 antriniai.

Naujas protrūkis registruotas Varėnoje įsikūrusioje statybinių prekių parduotuvėje. COVID-19 liga patvirtinta 2 asmenims.

Registruotas 1 naujas atvejis, susijęs su besitęsiančiu protrūkiu sporto ir turizmo reikmenų gamyba užsiimančioje įmonėje. Iš viso su protrūkiu siejami 5 atvejai.

Naujas COVID-19 protrūkis nustatytas Panevėžyje įsikūrusioje kelių statybos ir remonto įmonėje. Iš viso registruoti 2 atvejai darbuotojams.

Taip pat naujas protrūkis nustatytas komunalines paslaugas teikiančioje įmonėje, įsikūrusioje Kupiškyje. Iš viso registruoti 2 atvejai. Susirgo 2 darbuotojai.  

Šiaulių apskrityje registruoti atvejai, susiję su anksčiau registruotais židiniais. Šiaulių sporto gimnazijos protrūkyje per pastarąją parą patvirtinti 2 nauji atvejai. Bendras susirgusių asmenų skaičius yra 18. Pakruojyje įsikūrusioje inžineriniais tinklais ir sistemomis besirūpinančioje įmonėje patvirtinti 7 nauji atvejai. Koronavirusinė infekcija patvirtinta 5 darbuotojams. Taip pat 2 antriniai atvejai patvirtinti šeimoje. Bendras atvejų skaičius židinyje 10.

Naujas protrūkis patvirtintas atliekų perdirbimo įmonėje Vilniaus rajone. Nustatyta 19 pirminių atvejų.

Vilniaus stačiatikių Šventosios Dvasios vienuolyno protrūkį papildė 1 pirminis atvejis. Bendrai nustatyti 5 pirminiai atvejai.

Per praėjusią parą užregistruotas protrūkis Visagino ligoninėje. Patvirtinta  10 COVID-19   atvejų:  2 įstaigos darbuotojams ir 8 pacientams.

Utenoje įsikūrusioje polietileno plėvelės gamyba užsiimančioje įmonėje užregistruoti 4 COVID-19 atvejai. Asmenys dirba vienoje pamainoje.

Tęsiasi protrūkis taksi paslaugas teikiančioje įstaigoje Utenoje. Per vakar užregistruotas 1 COVID -19 atvejis. Iš viso užregistruoti 5 COVID-19 atvejai.

Pastatų administravimo įmonėje, įsikūrusioje Utenoje tęsiasi protrūkis. Per vakar parą užregistruotas 1 COVID-19 atvejis. Iš viso užregistruoti 3 COVID-19 atvejai.

Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje, šiuo metu turimais duomenimis, registruota 64.

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: