Lietuvos naujienos - Verslas - 2019-10-13

Pramoninis pakavimas

Pramoninis pakavimas išsiskiria tuo, kad yra naudojama daug plėvelių, kurios išsiskiria savo specialiomis savybėmis. Pramoniniame pakavime nėra daug medžiagų su specialiomis savybėmis, kurios yra reikalaujamos pakuojant maistą. Pramoninis pakavimas yra pigesnis už maisto pramonę, tačiau reikalauja labai didelio kiekio plėvelių. Pramoninis pakavimas išsiskiria tuo, kad jame dalis plėvelių yra perdirbamos ir gaminamos iš antrinės žaliavos.

Nuo šilumos susitraukianti plėvelė yra naujų technologijų kūrinys. Ši polietileno plėvelė yra padidinto stiprumo, o pagrindinė teigiama savybė yra ta, kad ji susitraukia šilumoje. Lyginant su tradicinėmis plėvelėmis, ši savybė leidžia sumažinti plėvelės storį net iki 20 procentų. Tamprioji plėvelė yra naudojama prekių pakavimui ant palečių. Ši plėvelė leidžia aptraukti prekes, o jų perimetras dažniausiai būna nuo 15 iki 60 metrų.

Įmonės, kurios siūlo pramoninio pakavimo paslaugas, dažniausiai klientus vilioja dideliais užsakymų paketais. Ilgas bendradarbiavimas leidžia gauti paslaugas pigesnėmis kainomis, todėl ieškantiems pramoninio pakavimo įmonių verta atkreipti dėmesį į jų patikimumą. Sutarčių nutraukimai gali būti skausmingi, todėl prieš pasirašant bendradarbiavimo sutartį reikia įsitikinti, kad įmonė yra patikima, o jos produktas atitinka žadamą kokybę. Pramoninis pakavimas su naujomis technologijomis žengia kartu, kadangi pakuotės yra priklausomos nuo technologijų. Jeigu bus daugiau perdirbamų medžiagų, pakuočių gamyba bus ne tik pigesnė, bet ir ekologiškesnė, o tai ypač svarbu mūsų dienomis.

Prekyba pakavimo medžiagomis – http://www.umaras.lt/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: