Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė olimpines žaidynes baigė sprinto varžybomis

Idzu treke, esančiame apie 130 km nuo olimpinių žaidynių sostinės Tokijo, šiandien prasidėjo moterų asmeninės sprinto varžybos. Jose startavo 29 dviratininkės.

Kvalifikacijos varžybose – 200 m lenktynėse iš eigos – kelialapius į kitą etapą, kuriame varžėsi 24 sportininkės, iškovojo ir abi šioje rungtyje dalyvavusios Lietuvos dviratininkės: Simona Krupeckaitė užėmė 16-ąją vietą (10,706 sek.), Miglė Marozaitė – 24-ąją (11,031 sek.).

Antrajame etape S.Krupeckaitė pralaimėjo Wai Sze Lee iš Honkongo, o M.Marozaitė neatsilaikė prieš vokietę Leą Sophie Friedrich.

Lietuvės pateko į ta patį paguodos važiavimą, kuriame dėl vieno kelialapio į aštuntfinalį dar varžėsi japonė Yuka Kobayashi. Ji ir tapo nugalėtoja.

Tai – paskutinis šių dviratininkių startas Tokijo žaidynėse. Jos buvo debiutinės 25 metų M.Marozaitei ir jau penktosios 38-erių S.Krupeckaitei.

Pagrindinėje savo rungtyje Tokijuje – komandų sprinte – Lietuvos duetas iškovojo penktąją vietą. Keirine S.Krupeckaitė buvo 19-ta, M.Marozaitė – 27-ta.

Rugpjūčio 8 d. Idzu treke moterų daugiakovės (omniumo) varžybose rungsis Olivija Baleišytė, kvietimą tapti olimpiete gavusi tik praėjusį sekmadienį, kai vienas iš kelialapį turėjusių nacionalinių olimpinių komitetų vietos atsisakė, todėl ji buvo pasiūlyta pirmai už brūkšnio atrankoje likusiai Lietuvai.

LTOK infromacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: